Par LAIMES KOKI

Laimes koki


World Cleanup Day jeb Pasaules talkas ietvaros, kuras mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām, mēs pievienosimies ar koku sēšanas un stādīšanas akciju “LAIMES KOKI”.

Lai katra tās ietvaros iesētā sēkla vai iestādītais koks varētu izaugt arī par milzīgu nākotnes dižkoku, kļūstot par Latvijas ieguldījumu pasaules klimata un ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā.

Tāpēc ikviens tiek aicināts organizēt kolektīvus koku stādīšanas pasākumus  – mēnesi pirms Pasaules talkas – pieteikt savu koku stādīšanas vietu Laimes koku kartē.

Tāpat arī aicināts ikviens, kas šī gada pavasara talkā nevarēja piedalīties un kāds Latvijas stūrītis ir palicis bez ievērības, savu labiekārtošanas vai atkritumu vākšanas talku varēs pieteikt te

Atceries – ja koki tiks stādīti uz pašvaldībai piederošas zemes, tas jāsaskaņo ar attiecīgās pašvaldības koordinatoru. Ja vēlies stādīt kokus privātīpašumā – lūdzu! Kaut veselu mežu un atzīmē to Laimes koku kartē, lai kaimiņiem un visai Latvijai prieks 🙂

Visus Lielās Talkas koordinatoru kontaktus atradīsi šeit

Šogad “Laimes koki” dalībniekus mēs vēlētos aicināt stādīt arī augļu kokus, kas pēc gadiem būtu ne tikai našķis bērniem un senioriem, bet arī ceļotājiem.

Lai būtu pavisam droši, ka viss tiek darīts precīzi, lūk arī koku stādīšanas pamācība

Ierosmēm, atsauksmēm, jautājumiem    talkas@talkas.lv.