RĪGĀ TALKOS VAIRĀK NEKĀ 130 VIETĀS, VIENA NO TĀM – ZAĶUSALA

19.04.2024 Jaunumi

Atsaucoties Lielās Talkas ģenerālsponsora BluOr Bank aicinājumam, viena no centrālajām talkošanas vietām Rīgā 27. aprīlī būs Zaķusala. Pievienoties talkai aicināts ikviens interesents.

Lielās Talkas dienā no plkst.11.00 līdz 15.00 plānots sakopt vienu no Rīgas salām – Zaķusalu. Šobrīd plašā Zaķusalas teritorijā ir nepieciešama atkritumu savākšana. Talkā nāks arī ūdenslīdēji, kas palīdzēs ar atkritumu izvilkšanu no Daugavas.

BluOr Bank aicina talkot tieši Zaķusalā, kur vienuviet satiekas daba un pilsētas enerģija. Tā ir brīnišķīga vieta, kas viegli sasniedzama ikvienam rīdziniekam un ir piemērota gan nesteidzīgām un romantiskām pastaigām, gan nūjošanai, gan aktivitātēm ģimenēm ar bērniem. Šobrīd mēs tur redzam daudz darāmā un ir nepieciešams liels spēks, lai šo plašo teritoriju sakoptu un tajā būtu patīkami uzturēties un atpūsties. Zaķusalā talkos arī BluOr Bank darbinieku komanda ar savām ģimenēm, un mēs priecājamies, ka mūsu aicinājumam ir atsaukušies niršanas kluba Daivings.lv biedri, kuri savukārt gādās par tīrāku salas piekrastes daļu. Es ticu, ka mēs visi kopā šajā dienā varēsim paveikt daudz,” atzīmē BluOr Bank valdes locekle un ilgtspējas vadītāja Inga Preimane.

Zaķusalas lieltalkā piedalīsies arī Latvijā pārstāvēto ārvalstu vēstniecību diplomāti.

Savukārt Lielās Talkas atbalstītājs zīmols “Spilva” parūpēsies par to, lai talkotāji Zaķusalā ir paēduši un spēka pilni.

Aicinām ikvienu ielūkoties talkošanas vietu bagātīgajā piedāvājumā www.talkas.lv un atrast sev piemērotāko talkošanas vietu!