“ZAĻAIS, KUR ESI?” – IZSLUDINĀTS LIELĀS TALKAS KONKURSS

18.03.2024 Jaunumi

Ar mērķi piesaistīt sabiedrības uzmanību rūpēm par apkārtējo vidi un dabu, Lielās Talkas organizatori izsludina sociālo tīklu konkursu “Zaļais, kur esi?”. Konkurss notiks jau otro reizi un tajā piedalīties aicināts ikviens interesents. 

Dalība konkursā iespējama divās kategorijās: 1.–12. klašu kategorijā, kurā aicinātas piedalīties skolēnu grupas, un individuālo vai mazo grupu pieteikumu kategorijā, kurā piedalīties var gan individuāli dalībnieki, gan grupas līdz 5 personām. Dalībniekam vai kolektīvam ir jābūt pieejamam vismaz vienam sociālo tīklu kontam – Facebook, Instagram vai TikTok

Konkursa dalībnieku uzdevums ir izveidot maksimums vienu minūti garu video, kurā radoši un iedvesmojoši atspoguļots videi draudzīgs un atbildīgs dzīvesveids, principi, aktivitātes, domas, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot video skatītājus būt “zaļam”. Līdz 19. aprīlim video jāpublicē vismaz vienā sociālo tīklu platformā (Instagram, Facebook vai TikTok), pievienojot tēmturus: #zalaiskuresi, #lielatalka, #lielatalka2024 un #tirizaliilgi. Konkursa dalībniekiem ir jābūt Lielās Talkas sociālo kontu sekotājam. Plašāka informācija par konkursu “Zaļais, kur esi?” konkursa nolikumā ŠEIT.

Katrā kategorijā tiks noteikts viens uzvarētājs, izvērtējot video sižeta atbilstību tēmai un iegūto atzinības zīmju (patīk, īkšķītis, sirsniņa) skaitu konkrētā sociālo tīklu kontā. Ja video tiks izvietots vairākos vienas personas kontos, tiks vērtēts tas konts un tas video, kurš būs saņēmis vislielāko atzinības zīmju skaitu. Uzvarētāji tiks paziņoti 10. maijā. Balvas: 1.–12. klašu kategorijā – bezmaksas ieeja Ventspils zinātnes centrā VIZIUM un finansiāls atbalsts klases brauciena organizēšanai 400 eiro vērtībā, savukārt individuālo vai mazo grupu kategorijā Premium plus dāvanukarte 200 eiro vērtībā.

Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme uzsver: “Pavasara tīrīšana, sakopšana, labiekārtošana mums ir asinīs. Sniegam nokūstot, atklājas vietas, kurām īpaši jāpievērš uzmanība, lai kopīgā būšana mūsu vidē būtu tīkama. Viens no radošiem veidiem, kā pievērst tam uzmanību vai pastāstīt par savu pieredzi, ir arī šis konkurss. Esam no sirds pateicīgi zinātnes centram VIZIUM par sadarbību”.

Ja ir radušies jautājumi vai neskaidrības, aicinām rakstīt uz e-pastu prese@talkas.lv ar norādi – konkursam “Zaļais, kur esi?”.