Lielās Talkas gaitai varēs sekot līdzi Latvijas Radio 2

21.04.2021 Jaunumi

No 19. līdz 24.aprīlim Latvijas Radio 2 skanēs intervijas un tiešraides no Lielās Talkas vietām visā Latvijā. Katru darba dienu notiks sazvanīšanās ar talciniekiem no kāda novada, bet 24.aprīlī Latvijas Radio 2 dos startu Lielajai Talkai ar dziesmu un Valsts prezidenta Egila Levita uzrunu. Visas dienas garumā skanēs īpaša – talciniekiem veltīta programma. Talkas dalībnieki var piedalīties arī Latvijas Radio 2 rīkotajā Talkas Modes nedēļā, lai kļūtu par īpašu talkas modes ikonu.

 

„Arī šogad Lielā talka būs citāda, bet ne mazāk nozīmīga. Tā kā talcinieki darbosies mazās grupās un ievēros piesardzību, tad Latvijas Radio 2 talkas rosībā vienos ne tikai reģionus, bet arī kaimiņus. Lai diena būtu izdevusies, mēs gādāsim par labu noskaņu un optimismu, kā arī ziņosim par jaunākajiem notikumiem un atradumiem, statistiku un kurioziem,” teica Latvijas Radio 2 galvenā redaktore  Baiba Palkavniece.

 

Katru darbdienu plkst.17.45 skanēs „Lielās Talkas dienasgrāmata”, kurā talkas organizatori no Latvijas reģioniem pastāstīs par savām talkošanas vietām – 19.aprīlī no Penkules pagasta, 20.aprīlī – Abavas pagasta, 21.aprīlī – Valmieras, 22.aprīlī – Raiskuma pagasta, 23.aprīlī – Dobeles.

 

Lai Lielā Talka Latvijā aizritētu jautri, krāsaini un stilīgi, Latvijas Radio 2 rīko Talkas modes nedēļu. Tās laikā dalībnieki aicināti demonstrēt savu īpašo talkošanas apģērbu un fotogrāfijas nosūtīt epastā: talka@lr2.lv. Jaunāko talkas modi varēs redzēt Latvijas Radio 2 Facebook lapā.

Vairāk informācijas pielikumā. 

Zanda Kočāne

sabiedrisko attiecību speciāliste

M: 25644492