LR2: Parunāsim par kokiem?

09.09.2020 Jaunumi

19. septembrī notiks Pasaules talka (“World Cleanup Day”), kuras mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām. Iniciatīvas ietvaros citviet pasaulē šajā dienā vāks atkritumus un sakops apkārtējo vidi, ko Latvijā tradicionāli dara pavasarī. Tāpēc rudenī ikviens aicināts pievienoties koku sēšanas un stādīšanas akcijai “Laimes koki”.

Koks – tā ir ne tikai mūsu nākotne, bet arī vēsture. Tāpēc, gaidot Pasaules talku, Latvijas Radio 2 aicina: Pastāsti mums par savu īpašo koku! Vai tas būtu kāds bērnībā stādīts koks vai arī kāds, kas zemē iedēstīts par godu bērna piedzimšanai vai arī mīlestībai, Radio dod iespēju klausītājiem dalīties ar tiem ar visu Latviju. No 14. septembra stāsti būs dzirdami ēterā pēc pl.17:30. Līdztekus tam cilvēki tiek aicināti stādīt „Laimes kokus”, atzīmējot iestādīto koku kartē un vienlaikus ar to arī sniedzot veltījumu Latvijai.

Stāstus par īpašo koku gaidīsim epastā koki@lr2.lv!

Sirsnīgākos un interesantākos stāstus no 14. septembra dzirdēsiet mūsu ēterā pēc plkst. 17:30, bet to autorus apbalvosim ar Lielās talkas atbalstītāju dāvanu kartēm!

Pastāsti savu koku stāstu!

 

Baiba Palkavniece, LSM.lv

https://lr2.lsm.lv/lv/raksts/muzikas-jaunumi/parunasim-par-kokiem.a134025/