28.aprīlī klausies LR 2 – tavu Lielās Talkas radio !!!

27.04.2018 Jaunumi

Lielā Talka šogad svin  savu apaļo – desmito jubileju,  un, protams, arī šogad LR2 ir tavs Lielās Talkas radio, kas  28.aprīlī aicina vienoties un kopīgiem spēkiem sakopt savu apkārtni, lai Latvija savā simtgadē būtu uzposta un spodra, jo tikai mūsu rokās ir tīras Latvijas nākotne!

Visas  Lielās Talkas dienas garumā centīsimies uzturēt možu un darbīgu noskaņojumu , jo LR2 ēterā būs īpaša – talciniekiem veltīta programma: notiks sazvanīšanās ar  dažādu novadu talciniekiem un talkas organizētājiem, uzzināsim , kā veicas ar talkošanu Eiropā, būs jaunākā informācija , aktualitātes, statistika no LT informācijas centra. No  plkst.11.00- 12.00 skanēs īpašais veltījumu koncerts „1000” sveicieni talciniekiem”,  kurā LR2 ēterā skanēs muzikāli sveicieni talciniekiem..

Plkst. 9.45 aicināsim pievienoties talkotājiem Daugavpilī, kur Starptautiskā projekta “Get new habits” jaunieši kopīgi ar brīvprātīgajiem dosies sakopt teritoriju Daugavas apkārtnē. Turklāt būšot arī iespēja iesaistīties dažādās spēlēs, kas saistītas ar ekoloģiju, iepazīties un komunicēt ar dalībniekiem no dažādām valstīm- Latvijas, Francijas, Serbijas un Gruzijas.

Plkst. 10.45 uzzināsim, kā ar talkošanu veicas Beverīnas novada, Trikātas pagastā, kur talkas darbi notiks krīzes centra „Patvēruma māja”, bet pēc talkas palīgi tikšot cienāti ar gardu zupu. piegulošajā teritorijā.

Plkst. 11.45 sazināsimies ar Rojas novada Kalteni , kur Eiroparlamentāriete Inese Vaidere aicinājusi uz jūras krasta sakopšanu, bet pēc talkošanas iecerēta labāko talkas atradumu prezentācija un apbalvošanaJ

– Pēc plkst.12.00 par savu Lielās Talkas dienu pastāstīs, kā arī ar  savu novēlējumu talciniekus uzmundrinās Lielās Talkas patrons, Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

-Plkst. 13.34  zvanīsim uz Spāniju, Alkojas pilsētu, kur turienes latvieši  uzpošanas un sakopšanas darbiem būs pulcējušies vietējā Jaunatnes centrā- vietā, kur ik mēnesi notiek latviešu bērnu skoliņas Spānijā nodarbības.

Plkst. 14.45 par to, kā  Lielajā talkā veicas dažādās Eiropas valstīs, kur mīt latvieši, stāstīs ELA vicepriekšsēde Elīna Pinto.

-Plkst. 15.45, kad darbīgā talkas diena tuvosies noslēgumam, ar Lielajā Talkā paveikto mūs priecēs Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Seko mums līdzi www.lr2.lv

https://www.facebook.com/LatvijasRadio2/  https://twitter.com/LatvijasRadio2