Arī šogad LR 2 ir Lielās Talkas radio

11.04.2017 Jaunumi

Lielā talka norisināsies sestdien, 22.aprīlī, kad visa Latvija aicināta vienoties kopīgās atkritumu savākšanas un labiekārtošanas aktivitātēs. Mūsu valsts  ir viena no aktīvākajām talkotājām pasaulē, tādējādi rādot priekšzīmi daudzām citām pasaules valstīm, kurās apkārtnes kopīga sakopšana vēl ir jauna ideja. Šogad pirmo gadu latvieši organizēti talkos arī citviet Eiropā –aprūpēs Latvijai  nozīmīgas vietas , aicinot pievienoties arī citus savu mītnes zemju iedzīvotājus, lai kopīgi veidotu tādu Eiropu, kuras saimē Latvija var lepni un zaļi sagaidīt savu simtgadi.

Arī šogad LR2 būs Lielās Talkas radio, tāpēc visas nedēļas garumā, sākot ar pirmdienu, 17.aprīli plkst. 16.10 LR2 ēterā skanēs „Lielās Talkas dienasgrāmata”. Tajā, lai uzzinātu, ko iecerēts paveikt un mudinātu pievienoties, sazvanīsimies ar dažādās Eiropas valstīs mītošajiem talciniekiem .

LR2 izsludinājis arī Facebook konkursu, kurā, paužot atbalstu Lielās Talkas idejai, aicina nofotografēties ar kaut ko zaļu. To jau izdarījuši populāri mūziķi Marija Naumova, Žoržs Siksna, Jānis Aišpurs, Samanta Tīna, Andris Ērglis u.c.

Savukārt Lielās Talkas dienā – sestdien, 22. aprīlī – LR2 ēterā visas dienas garumā būs īpaša talciniekiem veltīta programma, notiks sazvanīšanās ar  dažādu novadu talciniekiem un talkas organizētājiem, uzzināsim, kā veicas ar talkošanu Eiropā, būs jaunākā informācija, aktualitātes, statistika, kuriozi no Lielās Talkas informācijas centra. No plkst.11.00 – 12.00 skanēs īpašais veltījumu koncerts „1000 sveicieni talciniekiem”, kurā LR2 ēterā skanēs muzikāli sveicieni talciniekiem.

Centīsimies uzturēt možu, zaļu un darbīgu noskaņojumu, jo 22.aprīlī LR2 būs TAVS LIELĀS TALKAS RADIO!

Seko līdzi informācijai:

www.lr2.lv

https://www.facebook.com/LatvijasRadio2/

https://twitter.com/LatvijasRadio2