Contacts

Information

Project Managment

Vita Jaunzeme

CEO of Biedrības Pēdas LV

Administration

Kristaps Greckis

Administration

Media

Jana Kralliša

Contact person of „LETSDOIT" Movement of Latvia

Vita Jaunzeme

THE BIG CLEAN-UP WATERS AND COAST-LINE CLEANING PROGRAMME MANAGER

Viesturs Silenieks

THE BIG CLEAN-UP WATERS AND COAST-LINE CLEANING PROGRAMME MANAGER

Andris Urtāns

THE BIG CLEAN-UP WATERS AND COAST-LINE CLEANING ADVISER

Loreta Urtāne

COOPERATION PARTNERS

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

COOPERATION PARTNERS

E-mail:

COOPERATION PARTNERS

Ivita Peipiņa

Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvis

COOPERATION PARTNERS

Armands Nikolajevs

Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija (LASUA)

E-mail: lasua@inbox.lv

COOPERATION PARTNERS

Elīna Ezeriņa

Dabas aizsardzības pārvalde

COOPERATION PARTNERS

Elīna Pinto

Eiropas Latviešu apvienība

Coordinators contact information

County government

Coordinator

Contact information

Ādažu novada pašvaldība Gunita Dzene 20232044 gunita.dzene@carnikava.lv
Aizkraukles novads Aigars Ziemelis 29374819 aigars.zimelis@aizkraukle.lv
Alūksnes novads Inese Randa 26647519 inese.randa@aluksne.lv
Augšdaugavas novads Valērijs Ašķeļaņecs 25602114 valerijs.askelanecs@augsdaugavasnovads.lv
Balvu novads Sandra Kapteine 26345838 sandra.kapteine@balvi.lv
Bauskas novads Agita Eglinska 26370202 agita.eglinska@bauska.lv
Bauskas novads Artūrs Dulbe arturs.dulbe@bauska.lv
Cēsu novads Signe Ķerpe 27821043 signe.kerpe@cesis.lv
Daugavpils valstspilsēta Kaspars Laizāns 29605014 kaspars.laizans@daugavpils.lv
Dienvidkurzemes novads Raimonds Reinis 26490324 raimonds.reinis@dkn.lv
Dobeles novads Vija Vika 29211106 vija.vika@dobele.lv
Gulbenes novads Dace Kurša 26173113 dace.kursa@gulbene.lv
Jelgavas novads Dace Gražule 22002558 dace.grazule@jelgavasnovads.lv
Jelgavas valstspilsēta Aleksejs Jankovskis 29357119 aleksejs.jankovskis@eko.jelgava.lv
Jēkabpils novads Agita Pleiko 29449622 Agita.Pleiko@jekabpils.lv
Jūrmalas valstspilsēta Einārs Bučs 26300683 einars.bucs@jurmala.lv
Krāslavas novads Ieva Dzirkale 20214794 ieva.dzirkale@kraslava.lv
Kuldīgas novads Dace Jansone 27025423 dace.jansone@kuldiga.lv
Ķekavas novads Sigita Varika 26417724 Sigita.varika@kekava.lv
Liepājas valstspilsēta Dace Liepniece-Liepiņa 29188499 dace.liepniece@liepaja.lv 
Limbažu novads Agris Blumers 29252432 agris.blumers@limbazunovads.lv
Līvānu novads Gunita Vaivode 29231055 gunita.vaivode@livani.lv
Ludzas novads Aleksandrs Narnickis 22444045 aleksandrs.narnickis@ludzasnovads.lv
Madonas novads Gita Lutce 29287466 gita.lutce@madona.lv
Mārupes novads Ziedīte Lapiņa 29435695 ziedite.lapina@marupe.lv
Ogres novads Ogres novads nenodrošina talkotāju atkritumu izvešanu, pamatojot šo lēmumu ar to, ka novads ir tīrs. Ogres novads neliedz cilvēkiem piedalīties Lielajā Talkā, bet norāda, ka savāktie atkritumi ir jānodod atkritumu poligonā pašiem talkotājiem. Lielās Talkas organizatori ir gatavi talkotājus nodrošināt ar talkas maisiem, tomēr nenes nekādu atbildību, par atkritumu izvešanu uz atkritumu poligonu. Precīzai informācijai lūgums vērsties pie Lielās Talkas organizatoriem.
Olaines novads Kristīne Plaude-Dudko; Marija Jurša 28675504 kristine.plaude.dudko@olaine.lv marija.jursa@olaine.lv
Preiļu novads Artjoms Sobolevs 65322766 artjoms.sobolevs@preili.lv
Rēzeknes novads Andris Stafeckis 20228843 andris.stafeckis@rezeknesnovads.lv
Rēzeknes valstspilsēta Natālija Siņicina 28358410 natalija.sinicina@rezekne.lv
Rīgas Latgales priekšpilsēta un Rīgas Centra rajons Andrejs Arnis 67026056 andrejs.arnis@riga.lv
Rīgas Latgales priekšpilsēta un Rīgas Centra rajons Marianna Skudra 67026654 marianna.skudra@riga.lv
Rīgas Ziemeļu rajons un RĪgas Vidzemes priekšpilsēta Vijars Zadaroznajs 67013579 vijars.zadaroznajs@riga.lv
Rīgas Ziemeļu rajons un RĪgas Vidzemes priekšpilsēta Vera Solovjova 67105924 vera.solovjova@riga.lv
Rīgas Zemgales priekšpilsēta un Rīgas Kurzemes rajons Baiba Zvaigzne 67037074 baiba.zvaigzne@riga.lv
Rīgas Zemgales priekšpilsēta un Rīgas Kurzemes rajons Rolfs Vendiņš 67181874 rolfs.vendins@riga.lv
Ropažu novads Lauris Lielbārdis 28025225 lauris.lielbardis@ropazi.lv
Salaspils novads Liene Turne 29478068 liene.turne@salaspils.lv
Saldus novads Arvis Blūms 29862141 arvis.blums@saldus.lv
Saulkrastu novads Iveta Jurkevica 29218153 iveta.jurkevica@saulkrasti.lv
Siguldas novads Dita Laure 29122596 dita.laure@sigulda.lv
Smiltenes novads Agija Kukaine 26395999 agija.kukaine@smiltenesnovads.lv
Talsu novads Ieva Krotova 26451501 ieva.krotova@talsi.lv ​
Tukuma novads Egīls Dude 29148218 egils.dude@tukums.lv
Tukuma novads Gundega Rugāja 20038900 gundega.rugaja@tukums.lv
Valkas novads Gints Stālmeisters 25744199 gints.stalmeisters@valka.lv
Valmieras novads Evija Ozola evija.ozola@valmierasnovads.lv
Varakļānu novads Vilnis Dzērvītis 26101180 silagals@inbox.lv
Ventspils novads Aivars Mincenbergs 29187310 aivars.mincenbergs@ventspilsnd.lv
Ventspils valstspilsēta Mārīte Zīberte 29471342 marite.ziberte@ventspils.lv