Talkot aicina

Rīgas Bīvostas pārvalde Arčers Latvijas Valsts Meži

KONTAKINFORMĀCIJA

Informācija

Tālr.: +371 29835605 vai 1188
talkas@talkas.lv

 


POLIGONU KONTAKTINFORMĀCIJA

 

Projekta vadība

Vita Jaunzeme
Biedrības Pēdas LV valdes priekšsēdētāja
Tālr.: +371 29909222
vita.jaunzeme@pedas.lv

 

 

Administrācija

Evija Grīnmane

Tālr.: +371 29835605
evija.grinmane@talkas.lv

 

Tehniskais administrators

Kristaps Greckis
kristaps.greckis@talkas.lv

 

 

Medijiem

Madara Laicāne

E-pasts: madara.laicane@bcom.lv

 


„Letsdoit" kustības Latvijas kontaktpersona:

Evija Grīnmane
evija.grinmane@talkas.lv
evija@letsdoitworld.org

 

 

Lielās Talkas pagalmu labiekārtošanas projekta vadītāja

Anete Lesīte
Tālr.: +371 29123464
anete.lesite@gmail.com

 

 

Lielās Talkas ūdenstilpņu sakopšanas programmas vadītājs

Viesturs Silenieks
Tālr.: +371 29204713
viesturs.silenieks@gmail.com

 

 

Lielās Talkas ūdenstilpņu sakopšanas konsultants

Andris Urtāns
Tālr.: +371 26535641
andris.urtans@daba.gov.lv

Lielās Talkas ūdenstilpņu sakopšanas konsultante
Loreta Urtāne
Tālr.: +371 29171469
loreta.urtane@gmail.com

 

 

Atbildīgā par sociālajiem medijiem

Jekaterina Černobrovaja
Tālr.: +371 29198543
jekaterina.cernobrovaja@talkas.lv

 

 

Atbildīgā par mājas lapu

Madara Laicāne
madara.laicane@gmail.com

 

 

Sadarbības partneri

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

 

 

Rīgas Brīvostas pārvalde
Haralds Apogs, haralds.apogs@rop.lv

 

 

Latvijas valsts meži

Tomass Kotovičs, t.kotovics@lvm.lv

Inga Miķēna, i.mikena@lvm.lv

 

 

Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvis

Andra Rakšte
Tālr.: 26343430
andra.rakste@lps.lv

 

 

Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija (LASUA)
Armands Nikolajevs, lasua@inbox.lv

 

 

Dabas aizsardzības pārvalde
Aiga Rozenberga, aiga.rozenberga@daba.gov.lv

 

 

Interneta karšu portāls www.kurtuesi.lv
Dainis Kreilis, dainis@kurtuesi.lv

LATVIJAI BŪT ZAĻAI!

Talkot aicina

LIELO TALKU ORGANIZĒ

MEKLĒ LAPĀ

SEKO JAUNUMIEM

SEKO MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS

Twitter Facebook Draugiem Instagram